שירותי הייעוץ שלנו מותאמים לדרישות השונות של כל לקוח, וכוללים ייעוץ והנחייה שוטפת בכל סוגיות הפטנטים. בין השאר, כוללים אלה בחינת כשירות המצאות לרישום כפטנט, עריכת חיפושי פטנטים, וטיפול בהגשה ובהגנה על פורטפוליו הפטנטים בארץ ובחו”ל.

FILING & PROSECUTION

שירותי הייעוץ שלנו מותאמים לדרישות השונות של כל לקוח, וכוללים ייעוץ והנחייה שוטפת בכל סוגיות הפטנטים. בין השאר, כוללים אלה בחינת כשירות המצאות לרישום כפטנט, עריכת חיפושי פטנטים, וטיפול בהגשה ובהגנה על פורטפוליו הפטנטים בארץ ובחו"ל.

צרו קשר

ד”ר רוני בן שפרוט

אנו מחויבים לעזור ללקוחותינו למקסם את פוטנציאל הפטנטים שלהם ולהגן עליהם מפני כל אתגר אפשרי, תוך תרגום סוגיות טכניות מורכבות להחלטות עסקיות מבוססות.

הניסיון והמומחיות המעמיקים שלנו מאפשרים לנו להימנע ממלכודות של בקשות לרישום פטנט שלעתים מנוסחות באופן צר מדי, מספקות גמישות מוגבלת, או הופכות את ההתדיינות המשפטית בנושא האכיפה למסובכת או יקרה שלא לצורך. כיום, יותר מאי פעם, יש לערוך בקשות לפטנט תוך שמירה על ראייה ברורה של ליטיגציה אפשרית, יחד עם הבנה מעמיקה של העקרונות המשפטיים המסדירים את הפרשנות והאכיפה של פטנטים.

משרד זליגסון גבריאלי בן שפרוט פועל בשם ממציאים מקומיים ותאגידים מבוססי טכנולוגיה, ומסייע להם בהבטחת זכויותיהם במדינות רבות ושונות על ידי הגשת בקשות בינלאומיות במסגרת אמנת ה-PCT. לקוחות המשרד נהנים גם מהערך המוסף של שירותים משפטיים הניתנים על ידי עורכי הדין שלנו המתמחים בקניין הרוחני, כמו הליכי התנגדות והליכי הפרה, המאפשרים לנו לטפל בצורה מיטבית בנושאי פטנט מורכבים ומאתגרים הכרוכים בסוגיות טכנולוגיות ומשפטיות כאחד.

Left Menu Icon