‫הקבוצה‬

‫הקבוצה‬

‫קבוצת זליגסון גבריאלי מציעה מגוון רחב של שירותים מקצועיים באיכות גבוהה, ומשלבת עשרות שנות ניסיון עם גישה פורצת דרך ומחויבות למקצוענות ולהצלחת הלקוח

אהוד גבריאלי (משמאל), נחום גבריאלי וד”ר רוני בן שפרוט

משרד עו”ד זליגסון גבריאלי הוא אחד המשרדים המובילים והוותיקים בישראל בתחום הקניין הרוחני, עם היקף פעילות שרק ממשיך לצמוח ולהתפתח. אנו גאים למנות בין לקוחותינו את התאגידים הגדולים בישראל, חברות ציבוריות, מוסדות אקדמיים, קונגלומרטים רב-לאומיים, גופים נוספים, להם מספקת הקבוצה מגוון רחב של שירותי קניין רוחני מזה עשרות שנים.
במסגרת קבוצת זליגסון גבריאלי פועלות זו לצד זו בסינרגיה מקצועית הפירמות זליגסון גבריאלי ושות’ וזליגסון גבריאלי בן שפרוט. שילוב זה מעניק ערך מוסף לשירותי הקניין הרוחני שאנו מספקים ללקוחותינו. אנו מאמינים בקשרים ארוכי טווח המבוססים על אמון הדדי אשר מעניקים ללקוחותינו את החופש ליצור, לחוש את סיפוק ההצלחה העסקית, ואת השקט הנפשי הנובע מהידיעה שיש להם על מי לסמוך.

‫זליגסון גבריאלי ושות’

‫דיני קניין רוחני

‫לאורך 60 השנים האחרונות, עיצב משרדנו את תחום דיני הקניין הרוחני בישראל, ואנו שומרים על איכות העבודה המקצועית, שהחלה בימיו הראשונים של המשרד, ונמשכת עד היום. עיסוק מייסדי המשרד בקניין רוחני החל בפלשתינה בשנת 1940, וב-1962 הוקמה ונרשמה השותפות הנוכחית. לאורך השנים, משרדנו יצר יסודות משפטיים מוצקים והוביל את תחום הקניין הרוחני הישראלי, וכן הגדיר והוביל תקדימים שעיצבו את מפת דיני הקניין הרוחני בישראל.
המשרד מציע שירותים משפטיים מקיפים בתחום דיני הקניין הרוחני. המשרד חוצה גבולות גאוגרפיים ותרבותיים באמצעות העבודה שלנו עם לקוחות ועמיתים ברחבי העולם. הישגינו מהווים קרקע יציבה עליה אנחנו ממשיכים להגדיר ולעצב את עתיד דיני הקניין הרוחני, הן בקנה מידה מקומי והן בקנה מידה עולמי.

‫זליגסון גבריאלי בן שפרוט

פעילות המשרד בתחום הפטנטים

‫אנו מובילים את לקוחותינו בהליכי פטנטים מורכבים, תוך מינוף עשרות שנות ניסיון בינלאומי בפטנטים, והופכים רעיונות לנכסים עסקיים ובעלי ערך.

כל פטנט הוא עולם ייחודי הדורש הבנה מעמיקה הן בטכנולוגיה והן בדיני הפטנטים. אנו מלווים לקוחות בכל השלבים הנדרשים להגנת הפטנטים שלהם ולמסחורם המוצלח. בכל שלב בתהליך אנו שמים דגש רב על הגנת נכסי הלקוח. כך אנו רותמים את המיומנות המקצועית והיכולות המקיפות שלנו על מנת לטפח קשרים חזקים ומבוססי אמון עם לקוחותינו.
אנו מקפידים להציג בפני הלקוחות עבודתנו בצורה ברורה, ומסייעים להם לנווט בעולם הפטנטים תוך מתן ייעוץ אסטרטגי. ההחלטות מתקבלות תוך הסתכלות מלאה על יעדי הלקוח, ותוך התייחסות לסביבה עסקית ורגולטורית משתנה, תעשיות מגוונות ומורכבות, התפתחויות טכנולוגיות, התנהגויות צרכנים ומגמות ותחזיות גלובליות.

שירותי מיפוי של הנוף העסקי שאנו מספקים מאפשרים ללקוחותינו לגבש תפיסה מלאה של הזירה העסקית בה הם פועלים על בסיס הבנה מעמיקה של מתחריהם. בנוסף, אנו מספקים מבט אנליטי אודות המגמות המתרחשות בתוך מגזרים ואזורים גאוגרפיים רלוונטיים. למשרדנו מומחיות ייחודית בתחומי מדעי החיים והכימיה, ובנוסף גם בתחומי החומרים, תרופות ומכשור רפואי, דיאגנוסטיקה, חקלאות, קנאביס, טכנולוגיות ירוקות, טכנולוגיות מים וננוטכנולוגיות, ואנו מכירים באחריותנו להכיר תחומים אלה על בוריים, כדי שנוכל לסלול את דרך הלקוח להצלחה באמונה ובטחון.

הניסיון הרב שלנו, ושיתוף הפעולה עם שותפינו לקבוצה, משרד עורכי דין זליגסון גבריאלי ושות’, המתמחה בתחום הקניין הרוחני, מאפשרים לנו להוביל אסטרטגיית פטנטים רחבת היקף עבור לקוחותינו. אסטרטגיה זו נתמכת על ידי כל ההיבטים של שירותי הקניין הרוחני, בכללם: קניין רוחני רשום ולא רשום סודות מסחריים. גישה סינרגטית זו מעניקה ללקוחותינו יתרון מקצועי בצורה של סל השירותים והכלים הנדרשים ליישום האסטרטגיה העסקית שלהם.

Left Menu Icon